Takto vyzerá laboratórium Apple!

0

Predstaviť každý rok nový iPhone, iPad či MacBook je síce fantastická vec, no na toto všetko musí Apple v priebehu celého daného roka poriadne makať, aby sa všetko stihlo. Na to však potrebuje miesta, kde bude svoje produkty testovať a rovnako tak bude testovať aj iné veci, ktoré produkty prinášajú. A kde je najlepšie miesto na takéto testovanie? Predsa v laboratóriu. Do jedného z nich sa môžeš dnes spolu s nami pozrieť!

Laboratórium

Nazrieť do laboratória spoločnosti Apple asi nie je úplne bežná činnosť a skôr by sme to mohli označiť za vzácnu a utajenú príležitosť. Backchannel mal ale to šťastie, že ho Apple do svojho laboratória, ktoré je predovšetkým určené na testovanie príslušenstva ako trackpady, myši či akustika pustilo aj s fotoaparátmi a tak nám podmienky v akých sa testujú produkty ešte pred tým, než sa dostanú do predaja krásne nafotilo a my si teraz môžeme pozrieť niečo viac „z vnútra“ spoločností.

Len tak mimochodom, netestujú sa tu samozrejme len nové produkty ale aj napríklad to, ako funguje ľudské telo, aby mohlo Apple najnovšie zariadneia čo najlepšie prispôsobiť. Príkladom je napríklad aj titulná fotografia, ktorá test únavy svalov z písania na klávesnici. Aj vďaka tomu môžeme vidieť, že Apple myslí úplne na všetko!

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk