Takto vznikal Apple Park!

0

Je nám jasné, že niektoré veci rastú ako z vody a ty si ani neuvedomíš, ako veľa sa stihlo za tak krátky čas vybudovať. Ver nám, ani my sme si to hneď neuvedomili ale keď sme videli následujúce video, doplo nám, ako rýchlo dokážu robotníci pracovať na novej budove spoločnosti Apple, nakoľko ide skutočne o obrovský a hlavne veľmi náročný projekt, na ktorom už pracuje druhá stavebná firma. Pozri si video zo satelitných snímkov ako sa celý projekt postupom času vyvíjal!

Video

Spoločnosť Planet Labs sa chcela po novom vo sete zviditeľniť celkom zaujímavým spôsobom a môžeme povedať, že sa jej to aj naozaj podarilo, keďže o nej píšeme aj my, na Slovensku. Firma sa vo všeobecnosti zaoberá satelitnými pohľadmi a poskytuje ich ľuďom či firmám. To, že sledovala Apple Park v podstate dva dlhé roky jej urobilo celkom dobrú reklamu po celom svete (aj keď má video len 19 sekúnd). Škoda len, že nemapujú výstavbu už od samého začiatku. Video totižto zachytáva miesto, kde stojí nové sídlo až od čias, kedy sme už poznali siluetu hlavnej budovy, ktorá stála na základoch. Tak či onak, zaujímavý projekt, čo povieš?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk