Takto zarába Apple v reálnom čase!

0
Apple-zarába---titulná-fotografia---SvetApple

Apple by sme svojim spôsobom mohli označiť aj za fenomén medzi technologickými spoločnosťami. Na svojich smartfónoch, počítačoch či iných produktoch totiž dokáže zarobiť doslova neuveriteľné peniaze, predáva ich za tisíce dolárov a marža na každom jednom sú stovky dolárov. Práve preto dokáže vygenerovať sekundový zisk neskutočných $1174. Takto zarába spoločnosť v reálnom čase!

Takto zarába Apple v reálnom čase!

Spoločnosť Apple vykazuje každým rokom obrovské zisky, vďaka ktorým dokáže zarobiť neuveriteľne vysoké peniaze. je to len jeden deň, čo sme písali o tom, čo všetko sa stihne na internete udiať za jednu jedinú minútu. Čo potom znamená pre najväčšie technologické spoločnosti jedna sekunda?

Pre také Apple je to napríklad čistý zisk $1174, pre Microsoft je to asi polovičná hodnota a tesne za týmito dvoma sa drží Google, ktorý má o čosi menšie čísla ako Microsoft. Nie každá spoločnosť ale zarába a ide do ziskov. Tak napríklad taký Twitter je každú sekundu v strate -20$.

Dôvodom je fakt, že míňa peniaze investorov a tak nezarába vôbec nič. Samozrejme následujúce štatistiky sú veľmi obrazné a v skutočnosti sú pravdepodobne čísla už úplne niekde inde. Tieto údaje samozrejme pochádzajú z finančných výsledkov daných spoločností, za prvý fiškálny kvartál tohto roka.

dáta - svetapple.sk

dáta - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk