Takto zistil Jeb Bush, že sa dá s Apple Watch aj telefonovať!

0
jeb-bush-apple-watch---titulná-fotografia---SvetApple

Apple Watch sú určite jedny z najlepších inteligentných hodiniek na svete a nehovoríme len o kvalite spracovania ale aj o funkciách, ktoré ponúkajú. Presne preto ich nemusí človek poznať a na niektoré funkcie príde až po pol roku. Jeb Bush je presne jedna z osôb, ktorá na istú funkciu prišla v nevhodnej chvíli. Počas rozhovoru zistil, že s jeho hodinkami ide aj telefonovať. Hodinky má už pol roka!

Cez Apple Watch sa dá telefonovať!

Tento Americký politik a zároveň kandidát na post Amerického prezidenta zistil počas rozhovoru pre The Des Moines Register, že jeho hodinky majú jednu funkciu, o ktorej pol roka nevedel. Cez Apple Watch sa dá telefonovať. Táto príhoda bola našťastie natočená a vznikol z nej aj zaujímavý GIF. Po tom, ako zistil, že jeho dokážu telefonovať skonštatoval len jedno „To je najlepšia vec na svete“.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk