Target chystá vlastnú platobnú službu, chce konkurovať Apple Pay

0
Target-Apple-Pay---titulná-fotografia---SvetApple

Americký reťazec Target plánuje spustiť vlastnú platobnú službu podobnú Apple Pay. Služba od Targetu by mala byť spustená niekedy v roku 2016 a má konkurovať Apple Pay. S podobným, avšak už existujúcim nápadom naposledy prišla rovnako americká sieť predajní Walmart.

Počas tohtoročného nákupného šialenstva Black Friday sieť Target predávala Apple Watch a iPady ako na bežiacom páse a zákazníci mohli platiť cez Apple Pay. Služba je v tomto reťazci dostupná už od jej uvedenia v októbri 2014, kedy Target patril medzi prvé spoločnosti, kde sa dalo platiť pomocou Apple Pay.

Podľa riaditeľa CurrentC, spoločnosti ktorá vlastní Target, Kohl’s, Best Buy, Chili’s a Dunkin’ Donuts, by táto služba mohla byť spustená v blízkej budúcnosti. Po jej spustení bude akceptovanie Apple Pay v tejto sieti otázne.

apple pay us

Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.