Taylor Swift si v reklame od Apple zarepovala a spadla z bežiaceho pásu!

0
Taylor-Swift-apple-reklama---titulná-fotografia---SvetApple

Je veľmi veľa spôsobov, ako urobiť úspešnú a vtipnú reklamu. Ako sa zdá, Apple všetky tieto spôsoby pozná a presne preto ich hneď niekoľko skĺbilo v jednom jedinom spote. Ľudia v dnešnej dobe milujú hudbu a mnohí z nás si bez nej nevedia predstaviť jediný deň. Svoje o tom vie aj svetoznáma speváčka Taylor Swift, ktorá sa zahrala v najnovšej reklame od spoločnosti Apple. Okrem toho, že Taylor urobila naozaj nevídanú vec nám Apple potvrdilo, že je expertom pre zábavné reklamy!

Taylor Swift si v reklame od Apple zarepovala a spadla z bežiaceho pásu!

V Apple sú ľudia tvoriaci reklamu naozajstní šialenci, kreatívni šialenci. Ich nápady na reklamu bývajú často krát originálne a zapáčia sa okamžite každému oku. Teda každému možno nie, ale minimálne väčšine áno. Najmä ak si zavolajú speváčku Taylor Swift, ktorú nahovoria na to, aby na miesto spievania repovala a ešte k tomu aj v závere spadla z bežiaceho pásu.

Každopádne, vybrali si správnu osobu, pretože Taylor je aj vo svojom súkromnom živote veľmi bláznivá, alebo tak minimálne pôsobí cez sociálne siete. V najnovšej reklame sa snaží Apple poukázať na využitie Apple Music a rádia Beats 1 pri fitness aktivitách.

V dnešnej dobe je totiž veľmi populárne cvičiť a púšťať si pri tom hudbu. Ak sa niekto trošku premotivuje tak, ako na konci minútovej reklamy samotná Taylor, môže to viesť k fatálnym následkom.

Taylor Swift - svetapple.sk

Taylor Swift k najnovšej reklame uviedla, že reklama vznikla na základe skutočnej udalosti. Dokonca aj v skutočnej udalosti dokázala držať rytmus a rapovať aj počas toho ako padla tak ako v reklame. Či sa jej dá veriť už musí posúdiť každý sám avšak musíme uznať, že takáto propagácia Apple Music sa nám veľmi páči.

Dúfame, že budeme môcť sledovať viacero vtipných a nápaditých videí, ktoré budú hudobnú streamovaciu službu propagovať. Tešiť by sme sa navyše mohli aj na iné známe osobnosti, ktoré sa nechajú nahovoriť na niečo bláznivé!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk