Tesla S ovládaná cez hodinky Apple Watch!

0
Tesla a Apple Watch - svetapple.sk

Budúcnosť je v technológiách a napríklad taký elektromobil Tesla Model S zaručene budúcnosť je. Rovnako aj hodinky Apple Watch, ktoré nachádzajú v použití s týmto elektromobilom úplne nové využitie cez hlasové ovládanie. Už dávnejšie sme ti priniesli informáciu o tom, že cez Apple Watch bude možné ovládať Teslu. Dnes prichádza rovno video, ktoré ukazuje, ako by to mohlo vyzerať!

Priamo cez Siri

Na tomto videu neuvidíš to, ako hodinky Apple Watch ovládajú Teslu cez vstavanú aplikáciu, ale to, ako Siri v hodinkách Apple Watch vykonáva jednotlivé úkony, ktoré jej majiteľ nariadil. Je síce pravda, že to má stále svoje muchy, ale princíp je veľmi jednoduchý a pomerne praktický. Stačí zadať príkaz a po krátkom čase hodinky splnia to, o čo ste ich poprosili. Veľmi pekne to vyzerá na tomto deme od vývojára Allena Wonga, ktoré nám ukazuje, ako by to v budúcnosti mohlo vyzerať. A nám sa takáto budúcnosť naozaj veľmi páči!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk