Tesla vylepšila svoju aplikáciu pre iPhone. Opravila chyby, pozmenila dizajn, vyzerá super!

0

Dnešná doba je zaujímavá nielen z pohľadu smartfónov, ale aj z pohľadu výrobcov automobilov, ktorí čoraz častejšie predstavujú rôzne aplikácie pre svoje vozidlá. Tesla nie je výnimkou a jej elektormobily si môžeš kontrolovať pomocou jednoduchej aplikácie priamo na iOS. Môžeš si tu nastaviť veľa vecí, ako napríklad klimatizáciu, skontrolovať či si zamkol auto či to, koľko baterky mu ešte ostáva. Samozrejme, funkcií je omnoho viac. Tesla túto appku ale ešte viac vylepšila. Opravila chyby a zmenila jej dizajn.

Nová aplikácia

Nová aplikácia od Tesly pripomína tú starú, ale prešla kompletným redizajnom. Po novom je podstatne jednoduchšia ako pred tým a esteticky vyzerá omnoho lepšie a modernejšie. Aplikácia navyše získala aj prístup vďaka Touch ID, čo znamená, že sa do svojho „virtuálneho auta“ dostaneš aj jednoducho, pomocou otlačku prstov.

Medzi hlavné novinky priamo v aplikácií musíme zaradiť napríklad prepracované menu, ktoré dostalo trio skratiek priamo na domovskej ploche. Ďalej sa tu dajú označiť obľúbené funkcie.

Tesla si ale pripravila aj niečo viac ako len aplikáciu. Vývojári si pripravili aj celkom nový widget, ktorý si môžeš dať do notifikačného centra na svojom iPhone a môžeš tak sledovať niektoré informácie prakticky neustále a nezávisle na tom, či máš telefón odomknutý alebo nie. Stači len, ak potiahneš prst a všetko dôležité sa už udeje za teba.

V aplikácií si môžeš skontrolovať všetko možné. Môžeš zistiť, ako veľmi sú nabité baterky a aký dojazd má na toto nabitie tvoja Tesla. Môžeš zistiť či si nezabudol automobil zamknúť a ak áno, môžeš tak na diaľku učiniť, môžeš si zapnúť klimatizáciu na tebou stanovenú teplotu a podobne.

Pre niekoho sa to môže zdať ako taká „hlúposť“, ale my to vidíme ako obrovské plus pri vlastnení najmä takéhoto auta. Človek vždy presne vie, koľko má ešte času, v akom stave sú baterky a prípadne si môže nastaviť aj klimatizáciu aby sa v aute cítil komfortne čo platí najmä v lete, kedy sú vonku vysoké teploty a chvíľku trvá, kým sa samotný interiér schladí.

Tesla
Tesla
Developer:
Price: Free
  • Tesla Screenshot
  • Tesla Screenshot
  • Tesla Screenshot
  • Tesla Screenshot
  • Tesla Screenshot

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk