Test odolnosti ion-x sklíčka Apple Watch Sport!

0
ion-x sklíčko crash test - svetapple.sk

Spoločnosť Apple síce ponúka k hodinkám Apple Watch zafírové sklíčko, ale to len k modelom Appe Watch a Apple Watch Edition, teda k dvom drahším verziám. Základný model Apple Watch Sport, ktorý je zároveň najpredávanejší, si musí vystačiť s ion-x sklíčkom, ktoré je podľa Apple rovnako odolné ako sklíčko na iPhone 6/6 Plus (pokiaľ to malo znieť ako chvála, tak je to naozaj blbé, pretože z vlastnej skúsenosti vieme, že sklíčka na iPhone 6 a iPhone 6 Plus nie sú veľmi odolné voči poškrabaniu)

Odlnosť

Všetkých zaujíma predovšetkým to, ako obstojí zafír, ktorý je len v drahších modeloch, ale paradoxne veľmi málo ľudí zaujímalo to, koľko toho znesie ion-x sklíčko, nachádzajúce sa na najpredávanejších modeloch hodiniek Apple Watch. Test bol zverejnený na YouTube kanáli Unbox Therapy (ktorý je známy aj tým, že vlastne spustil nekonečne dlhú kauzu s ohýbaním iPhone 6 a iPhone 6 Plus). Na videu nájdete porovnanie oboch veľkostí tohto sklíčka a taktiež sa dozviete, čo ešte znesie a čomu už naopak podľahne.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk