Testovacia výroba Apple Watch 2 začína!

0
apple-watch-2--titulná-fotografia---SvetApple

To, že hodinky Apple Watch ukázali ako majú vyzerať moderné a štýlové inteligentné náramky na rukách vieme už dlho. Vyzerajú fantasticky a to sa spája aj s ich funkcionalitou. Cenovka je síce vyššia ale na druhej strane zákazník dostane seriózny produkt. Netreba ale zabúdať ani na to, že hodinky budú mať tento rok 2 roky od prvého predstavenia a Apple pripravuje druhú generáciu, ktorú už čoskoro predstaví a začne predávať. Testovacia výroba začne koncom januára.

Apple Watch 2 a testovacia výroba

Je celkom logické, že pokiaľ chce predstaviť najhodnotnejšia spoločnosť na celom svete nejaký ten produkt, musí sa poriadne snažiť, aby nielen dobre vyzeral a fungoval, ale aby bola jeho dostupnosť na najväčších trhoch čo najrýchlejšia. Samozrejme, nie vždy sa to dá, záujem je väčší ako ponuka, no Apple sa vždy snaží vyrobiť čo najviac zariadení aby, vyhovelo zákazníkom.

Presne preto by sa mala už koncom januára spustiť testovacia výroba hodiniek Apple Watch 2, v ktorej Apple jednak ešte vychytá chybičky pri výrobe a tiež zistí, ako to nakoniec bude s dostupnosťou, vďaka čomu bude môcť naplánovať, pre ktoré trhy budú hodinky naplánované prioritne!

Len tak mimochodom, asi by sa patrilo informovať aj o tom, v čom budú vlastne nové hodinky lepšie ako predchodca. V prvom rade musíme upozorniť, že vzhľadom na kúpnu cenu prvej generácie Apple nemôže urobiť totálnu revolúciu, nakoľko by znížil hodnotu prvej generácie, ktorú používatelia nosia na svojich zápästiach. Presne preto sa dočkáme funkcií, ktoré budú síce lákavé ale ten kto ich nebude mať, si z toho nebude musieť robiť ťažkú hlavu.

Na prednej strane by sme mali okrem dotykového displeja nájsť aj Face Time kameru a na strane zadnej potom viac senzorov na meranie našich fitness aktivít. Okrem iného by sa mohol zlepšiť aj Wi-Fi čip a s ním aj nezávislosť používania hodiniek bez iPhonu, no a samozrejme procesor aby boli hodinky rýchlejšie. Zatiaľ presne nevieme kedy ich uvidíme, no predpokladá sa, že to bude niekedy v marci. O výrobu sa postará Quanta Computers!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk