Tim Cook mal prejav na Univerzite G. Washingtona

0

Tim Cook je v súčasnosti jednou z najväčších osobností v technologickom svete a tak je naozaj veľmi dôležité, aby každý jeho prejav, alebo akýkoľvek iný styk s verejnosťou bol špičkový a najmä poučný. Tim sa to, zdá sa, už za niekoľko rokov pôsobenia v Apple naučil špičkovo a dnes mohol predniesť svoj prejav na promočnej ceremónii Univerzity Georga Washingtona.

Prejav

Riadiť najväčšiu spoločnosť sveta neznamená len chodiť od jedného inžiniera k druhému a vyčítať mu každú jednu chybu, ktorú pri svojej práci urobil. Pravda, Steve Jobs bol práve v tomto obore expert, no na to, aby sa spoločnosť dobre vyvíjala, je potrebné, aby sa jej meno zobrazovalo aj na iných akciách, ako len na tých, týkajúcich sa spoločnosti. Tim Cook to zdá sa pochopil a na univerzite Georga Washingtona predniesol svoj naozaj zaujímavý prejav, v ktorom okrem prvého styku so Stevom Jobsom spomenul aj svoje detstvo v Alabame.

Okrem mnohých poučných informácií a príbehov, ktoré Tim Cook počas svojho prejavu spomenul, sa pokúsil študentom vysvetliť aj fakt, že práve teraz je ten pravý čas, robiť veci správne.

Akcia bola naozaj obrovská! - svetapple.sk

Akcia bola naozaj obrovská! – svetapple.sk

No samozrejme na fotku nesmieme zabudnúť! - svetapple.sk

No samozrejme na fotku nesmieme zabudnúť! – svetapple.sk

Tim Cook - svetapple.sk

Tim Cook – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk