Tim Cook v Číne, pozrel si aj Veľký čínsky múr!

0

Tim Cook je v súčasnosti jedným z najsledovanejší generálnych riaditeľov na svete. Prečo? Jeho firma je zrovna najväčšou na svete a tak je celkom pochopiteľné, že novinári a média z celého sveta sledujú každý jeho výlet do rôznych krajín či miest. V súčasnosti sa Tim nachádza v Číne. Okrem iného sa bol pozrieť aj na Veľký čínsky múr.

Tim Cook v Číne

Tim Cook v súčasnosti pomerne často cestuje do Číny a to najmä preto, že Apple tu v súčasnosti zažíva enormný rast a veľmi veľa súčasných tržieb pochádza práve z tejto krajiny. Na najbližšej návšteve sa prešiel aj po Veľkom čínskom múre. Okrem iného stihol počas návštevy odpovedať aj na niekoľko otázok novinárov a medzi rečou spomenul napríklad to, že všetky akcie, ktoré Apple v Číne vykonáva už fungujú na 100% z obnoviteľnej energie. Apple sa navyše snaží tlačiť aj na svojich dodávateľov aby využívali obnoviteľnú energiu.

Len tak mimochodom Tim sa vyjadril aj k čínskemu múru. Mnohí by ho zrejme opisovali v niekoľkých vetách, no Timovi stačila len jedna: Čínsky múr je jednoducho úžasný“.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk