Tip na aplikáciu: B612

0

Aplikácie na fotenie patria k tým najobľúbenejším aplikáciám v App Store. Dokážu vytvárať skvelé zábery, koláže alebo pridávať rôzne efekty, tvary či text. V poslednom období sa na prvé priečky doťahujú aplikácie, ktoré používajú živé efekty animácií. Appka s názvom B612 je jednou z nich a ponuka nástrojov je ozaj široká.

Tip na aplikáciu: B612

Možno trošku neznáma a navyše aj s podivným názvom. Taká je aplikácia B612 ukrývajúca veľmi veľa efektov, ktoré dokážu rozosmiať. Appka pracuje na princípe rozpoznania tváre, takže priorita je teda selfie záber v kombinácii s vybraným filtrom a efektom.

B612 sa používa jednoducho a ovládanie je prehľadné. Stačí appku zapnúť a zo širokej ponuky si vybrať efekt, ktorý sa ti najviac páči. Na výber máš zaujímavé kúsky, ktoré sú animované, so zvukom či bez. Väčšinu efektov je však pred používaním možné stiahnuť a sú rozdelené do jednotlivých kategórii. Týchto kategórii je pomerne veľa, takže ak si fanúšik týchto netradičných selfie záberov, B612 je tou správnou appkou pre tvoj život na sociálnych sieťach.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.