Tip na aplikáciu: POMELO

0

Dobrých aplikácií nikdy nie je dosť a pokiaľ ťa zaujímajú tie na fotenie selfies či klasickú úpravu fotiek, ovocná aplikácia POMELO je pre teba tá pravá. Veľmi jednoduché ovládanie, pekne spracované a originálne filtre sú súčasťou tejto appky.

POMELO

Pomerne neznáma aplikácia na fotenie a úpravu fotiek ťa zaujme svojimi funkciami a najmä tým, že je bezplatná. Jediné čo sa v appke dá kúpiť sú len niektoré filtre, takže nástroje na úpravu sú bezplatné.

Režim snímania obsahuje predvolené filtre, medzi ktorými sa pohybuješ pohybom po displeji a môžeš nastaviť aj ich intenzitu. Po ťuknutí na displej sa zobrazí ovládač na úpravu expozície. V nastaveniach nájdeš len časovač, funkciu zhotovenia fotky po klepnutí, zapnutie mriežky či pomer strán. Nič viac, nič menej.

Oveľa zaujímavejší je režim úpravy, kde najprv uvidíš kategórie filtrov, ktorých je deväť. Pod ponukou filtrov je panel nástrojov na úpravu, ktorý sa podobá na ten z VSCO, no ponúka toho o trochu menej. Nastavíš tu napr. saturáciu, expozíciu, kontrast, teplotu, ostrosť, vinetáciu či zaostrenie. Po dokončení úprav stačí klepnúť na tlačidlo uloženia, po ktorom sa fotka uloží do knižnice a ponúknu sa ďalšie funkcie zdieľania.

POMELO – Absolute Filters
POMELO – Absolute Filters
Developer:
Price: Free+
  • POMELO – Absolute Filters Screenshot
  • POMELO – Absolute Filters Screenshot
  • POMELO – Absolute Filters Screenshot
  • POMELO – Absolute Filters Screenshot

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.