Top novinky vo WatchOS 2.0!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Rovnako, ako sme ti  pred malou chvíľou ukázali článok o iOS 9, teraz ti ukážeme niekoľko najlepších vychytávok, ktoré so sebou prináša nový software pre hodinky Apple Watch s označením WatchOS 2.0. Nájdeme tu absolútne novinky a množstvo vecí, ktoré hodinkám doteraz chýbali,, ako aj natívne aplikácie od vývojárov tretích strán. Viacej sa však dozvieš vo videu.

Apple Watch OS 2.0

Nová verzia operačného systému pre hodinky Apple Watch neprinesie žiadne zásadné zmeny ale len zopár vylepšení, ktoré mohli v prvotnej verzii používateľom tak trochu chýbať. Napríklad sa tu objavuje niekoľko nových ciferníkov, medzi ktorými nájdeme aj veľmi zaujímavé TimeLapse animácie rôznych miest, ktoré je možné meniť pomocou digitálnej korunky.

Ďalšou z novniek je horizontálny mód, kedy hodinky dokážu zobrazovať čas aj v horitontálnej polohe. To využijú najmä tí používatelia, ktorí si kúpia elegantný Dock, na ktorom sa budú Apple Watch nabíjať. ďalšou novinkou je pridanie si do zoznamu priateľov nové zoznamy, čo znamená, že do Apple Watch si bdueš môcť vložiť aj viac ako 12 známych. Okrem toho tu nájdeme aj množstvo ďalších vychytávok, ktoré ti však ukážeme až vo videu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk