Toto je reklama!

0
REKLAMA - SVETAPPLE.SK

Spoločnosť Apple je jednotka nielen vo svojich produktoch či službách, ktoré ponúka. Dokáže si vytvoriť naozaj dokonalú reklamu, ktorá mnohým častokrát vyráža dych. Podobným druhom reklamy budú určite patriť aj tieto obrovské billboardy, ktoré poukazujú na skvelý fotoaparát v súčasnom iPhone 6/ 6 Plus!

Nová kampaň

Apple vrámci svojej poslednej kampane zvolilo skvelý druh propagácie. Okrem spustenia novej sekcie „Shot on iPhone 6“, ktorá sa nachádza na oficiálnych stránkach spoločnosti sa, zdá sa, rozhodla, že reklamu urobí vo veľkom a po celom svete sa začali zo dňa na deň objavovať obrovské billboardy. Na týchto billboardoch môžme vidieť množstvo vydarených záberov, zachytených na najnovší Jablkový iPhone 6 a iPhone 6 Plus. Pri niektorých sa vám naozaj bude zastavovať dych. Rovnako sa vám bude zastavovať dych aj pri niektorých reklamách, ktoré sa rozprestierajú doslova na celom mrakodrape! Apple jednoducho vie ako sa zviditeľniť a hlavne má na to aj dostatok finančných prostriedkov. Každopádne je to pekný dôkaz toho, že tieto peniaze neboli minuté zbytočne ale reklamy sa skutočne podarili!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk