Toto motivuje Johnyho Iva, šéfdizajnéra Apple!

0
Johny Ive - svetapple.sk

Motivácia je niečo, vďaka čomu sa pokúšame dosiahnuť určitý cieľ. Bez toho, aby sme sa na niečo namotivovali, by sme asi nedokázali vytvoriť absolútne nič. Každý jeden z nás sa na niečo motivuje a výnimkou nie je ani šéfdizajnér Jablkovej spoločnosti Johny Ive, ktorý kreslí tie najkrajšie produkty na svete! Jeho motivácia mu doslova visí na stene!

Čo motivuje Johnyho Iva?

Johny Ive si otvoril úplne novú kanceláriu priamo v centre New Yorku a rozhodol sa, že nám ju začne pomaly ale isto odhaľovať. Okrem toho, že popritom prezradil už aj niekoľko zaujímavých informácií, ako to v skutočnosti v Apple chodí, nám ukázal aj jeden plagát, ktorý ho poháňa vpred a ktorý ho inšpiruje v jeho práci, ktorá sa posledných 15-20 rokov pohybuje na tej najvyššej úrovni. Práve on totiž navrhol legendárny iPhone, iPad či počítače Mac. K tomu všetkému ho motivuje tento plagát!

Johny Ive motivácia - svetapple.sk

Johny Ive motivácia – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk