Tu má byť predstavený iPhone 6 a možno aj iWatch!

0

Len dnes boli rozposlané správy na rúškom tajomstva zahalenú konferenciu keynote, ktorá sa bude konať konkrétne 9 septembra. Okrem nového iPhonu by sme na nej mohli vidieť aj inteligentné hodinky iWatch. Tým však tajomstvo ani zďaleka nekončí!

Dôležité miesto!

Veľké tajomstvo sa totiž týka miesta, kde má byť nový iPhone predstavený. Celá konferencia Keynote sa teda bude konať v Coupertinskom Flint Centre for the Performing Arts de Anza College. Práve toto je miesto, kde presne pred tridsiatimi rokmi vystúpil Steve Jobs a predstavil legendárny Macintosh. Tim Cook týmto krokom mohol naznačiť minimálne to, že che predstaviť naozaj výnimočný produkt, ktorý bude znamenať pre spoločnosť veľký úspech naozaj dlhodobo!

appleevent2-420x315

Nový objekt, ktorý vyrastá na pôde Flint Centre – svetapple.sk

Nová konštrukcia

Ďalšou zvláštnosťou tejto akcie je minimálne to, že na mieste predstavenia vznikla jedna obrovská konštrukcia, ktorej postavenie zatiaľ pre nás nemá žiadny význam a Apple ho zahladilo do elegantnej bielej steny. Navyše ho stráži veľký počet bezpečnostných hliadok. Zaujímavosťou je aj fakt, že doterajšie eventy sa konali v priestoroch, ktoré ponúkali omonho menej miesta ako Flint Centre. To prezrádzao, že Jablková spoločnosť chystá naozaj obrovskú akciu, na ktorej by sme mali uvidieť nejaký špeciálny produkt. iWatch by mohli byť dosť dobrým produktom na niečo podobné a tak nám to dáva opäť väčšiu nádej, že uvidíme tieto inteligentné hodinky už 9. septembra.

appleevent3-420x315

Nová konštrukcia je obložená bielou stenou a strážená naozaj špičkovou ochrankou! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk