Novinky v tvOS 11

0

Apple to tento rok vzalo vážne a očividne chce, aby sa Apple TV rozšírila do každej domácnosti a vie, že na to potrebuje spolupracovať s tými najväčšími spoločnosťami na svete. Nielen vo filmovom priemysle. Presne preto sa rozhodlo, že predstaví celkom nové prepojenie, ktoré nadobudlo so spoločnosťou Amazon. 

Amazon Prime aj na Apple TV

Po novom si evidentne môžeme zvykať na pomerne netradičné spolupráce, ako je aj táto. Apple a Amazon sa totižto spojili a spolu prinášajú službu Amazon Prime aj na Apple TV. Znamená to teda, že sa dočkáme omnoho väčšieho množstva obsahu aj z druhej služby. To je žiaľ z noviniek z prostredia Apple TV a tvOS všetko.

Apple sa očividne nesnažilo priniesť v tomto smere revolúciu, ale to neznamená, že žiadne iné novinky nebudú. V následujúcich mesiacoch sa určite dočkáme nových vylepšení, ktoré nám umožnia využívať toto zariadenie iným spôsobom ako ho používame dnes.

Hlavný dôvod je totižto ten, že Apple počas tohto roka predstaví celkom novú generáciu Apple TV, ktorá nám prinesie aj nový hardvér a s ním prepojený softvér.

Tim Cook nám sám naznačil, že viacej sa dozvieme v priebehu tohto roka a nevidíme iný dôvod na to, že nám zas až toľko toho nepredstavil ako ten, že jednoducho chystajú nový produkt ale nateraz ho nemôžu predstaviť, pretože je naplánovaný pravdepodobne niekedy na september/október tohto roka.

AppleTV - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk