Unboxing Apple Watch Hemres

0

Apple sa minulý rok rozhodlo, že si tak trošku šprtne aj v módnom priemysle. Práve preto sa rozhodlo, že predstaví hodinky Apple Watch, ktoré bude možné rôzne kombinovať a vyrobí ich rovno v troch variantách, ktoré rozlišujeme len podľa použitého materiálu. K dispozícií bolo už od začiatku množstvo remienkov, no Apple to zjavne nestačilo a uzavrelo spoluprácu so spoločnosťou Hermes. Tá teraz pre špeciálnu edíciu hodiniek vyrába exkluzívne kožené náramky!

Apple Watch Hermes unboxing

Apple Watch Hermes sú kombináciou vysokokvalitného hardware dodávaného spoločnosťou Apple a vysokokvalitným spracovaním koženého remienku, ktorý dodáva spoločnosť Hermes. Dokopy to teda dáva vynikajúci produkt, ktorý nie je príjemný len na dotyk ale aj na pohľad. Čo však už tak príjemné nie je je možno cenovka, ktorá začína na 1100$ a končí na 1500$.

Za túto pomerne vysokú sumu však nedostaneš len kvalitné a naozaj exkluzívne hodinky s rovnako exkluzívnym koženým náramkom, ktorý je podstatnej rajší a kvalitnejší, ako ten od spoločnosti Apple, ale aj špeciálne oranžové balenie, ktoré aj napriek svojej netradičnej farbe pôsobí pomerne exkluzívne. Pozri si viac vo videu!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk