Unboxing video iPodu Touch 6. generácie

0
iPod Touch 6 generácie - svetapple.sk

iPod Touch 6.generácie je tu s nami len niekoľko dní, no za tak krátku dobu dokázal nájsť množstvo mediálnej pozornosti a to predovšetkým preto, lebo ho Apple neodfláklo a na jeho výkone si dalo naozaj záležať. Veď pod jeho kapotou beží Apple A8 a 1 GB RAM čo je v kombinácii s pomerne malým 4″ displejom doslova ideálna kombinácia pre naozaj výkonné zariadenie. Pozri sa na jeho úplne prvý Unboxing!

iPod Touch 6. generácie unboxing

Spoločnosť Apple dnes predstavila iPod Touch 6. generácie, ktorý prináša hneď niekoľko skvelých vecí. Jeho balenie je však úplne rovnaké ako balenie predošlého modelu a zariadenie sa líši prakticky len v tom, že na zadnej strane nenájdeme putko a samozrejme tromi novými farbami. Okrem iného na následujúcom videu uvidíš aj to, ako sa na novom iPode hrajú hry, či používajú niektoré aplikácie. Práve preto by si si ho nemal nechať ujsť a odsledovať ho celé od začiatku až do konca!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk