V Apple Store sa začínajú predávať remienky Apple Watch!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Predaj Apple Watch mierne komplikovali problémy, pravdepodobne pri výrobe zariadení a tak musí množstvo záujemcov čakať na svoje zariadenie už okolo mesiaca. Apple sa zrejme snaží uspokojiť potreby svojich zákazníkov a tak robí všetko preto, aby boli hodinky čo najskôr dostupné. Hoci hodinky ešte neprišli na predajné pulty Apple Storov po celom svete, prišli aspoň náramky, s ktorými si ich môžte kombinovať!

Príslušenstvo

Vzhľadom na to, že Apple Watch sú svojim spôsobom úplne nový produkt, vzniká tu aj nový zaujímavý trh s príslušenstvom pre tieto hodinky. Okrem toho, že rôzny výrobcovia krytov začínajú vyrábať svoje príslušenstvo v podobe remienkov, spoločnosť Apple sa taktiež rozhodla ponúkať svoje remienky zvlášť. Ich cena je však naozaj vysoká, čo znamená, že množstvo majiteľov hodiniek bude siahať po lacnejších alternatívach.

Apple sa však očividne nevzdáva a svoje remienky ponúka už teraz vo svojich obchodoch Apple Store. Zatiaľ síce len v USA a Veľkej Británii, no je viac než pravdepodobné, že ich spoločnosť v najbližších dňoch začne dovážať aj do ostatných krajín, kde sa Apple Watch predávajú. Dúfajme teda, že sa rovnako poponáhľa aby sa ku koncovým zákazníkom už konečne dostali aj hodinky!

Apple Watch remienky - svetapple.sk

Apple Watch remienky – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk