V Shangaji je busta Steva Jobsa zo zlata!

0
Busta Steva Jobsa - svetapple.sk

Steve Jobs bol jednou z najväčších osobností v technologickom svete. Okrem toho, že bol vynikajúci človek s neuveriteľne dobrými nápadmi, bol aj vo svete uznávaným podnikateľom, ktorý dokázala cez svoju spoločnosť predať prakticky čokoľvek. Steve bol jednoducho pre tento svet obrovský prínos a navždy zmenil moderné technológie tak ako ich poznáme dnes. Od jeho smrti však ubehli už štyri roky a rôzne spoločnosti sa mu snažia vyjadriť úctu rôznym spôsobom. V Shangaji majú jeho zlatú bustu.

Zlatá busta Steva Jobsa

Istá Shangajská spoločnosť tvrdí, že si Steva Jobsa a jeho produkty váži natoľko, že sa mu rozhodla vyjadriť poctu pomocou obrovskej zlatej busty. Podľa nich bol Steve veľkým prínosom pre technologický svet a v spoločnosti sa používajú takmer všetky produkty spoločnosti Apple. Keďže však Steve už 4 roky nie je medzi nami, spoločnosť sa mu pokúsila vyjadriť poctu aspoň pomocou takejto zlatej busty, ktorá zobrazuje jeho typický výraz v tvári. Tento spôsob pocty jeho osobe je síce veľmi zaujímavý, avšak Steve by zrejme do kolien nespadol. Prečo? Nedával ani podpisy a podobným poctám jednoducho nerozumel. Podľa jeho názoru majú dávať podpisy športové a filmové hviezdy, nie podnikateľia, ktorým bol on. Nič to však nemení na veci, že úctu voči jeho osobe vyjadrujú aj iné spolonosti po celom svete pomocou podobných búst či  sôch. Česť tvojej pamiatke Steve!

Busta Steva Jobsa - svetapple.sk

Busta Steva Jobsa – svetapple.sk

Busta Steva Jobsa - svetapple.sk

Busta Steva Jobsa – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk