Veľké porovnanie iPodov Touch

0
iPod Touch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila úplne vynovený iPod Touch 6. generácie asi len týždeň dozadu, no za tak krátku dobu sa s týmto zariadením podarilo urobiť naozaj veľké množstvo vecí. Prešlo hneď niekoľkými testami či recenziami, ktoré spoločnosť Apple utvrdili v tom, že predstavila to najlepšie zariadenie, aké len mohla. Jeho výkon je oproti predošlej generácii doslova neprekonateľný a rovnako je to aj v prípade rýchlosti načitávania jednotlivých vecí.

Nový iPod Touch 6. generácie vs. predošlé generácie

Jablková spoločnosť spolu so svojimi iPhonmi prešla už naozaj dlhú trať. Veľmi dlhú trať však prešla aj s iPodmi Touch, ktoré tu boli takmer po celý ten čas, ako iPhony s tým rozdielom, že im chýbala časť, vďaka ktorej sa môžeš pripojiť na internet či telefonovať. Ináč boli tieto zariadenia na svoju dobu veľmi dobre vybavené a používateľom prinášali takmer rovnaký zážitok ako iPhone. Najnovší iPod je aj na videách suverénne najrýchlejším zariadením a to aj napriek tomu, že ho poháňa podľa mnohých dosť pomalý systém, iOS 8.4. Samozrejme, zvyšné zariadenia boli updatované na najvyššiu možnú verziu svojho OS.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk