Vianočná reklama so Steviem Wonderom

0
tit_vianoce_wonder_reklama2

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a svoje o tom vie aj Apple. Pred nedávnom spustil svoju predvianočnú kampaň “Darček plný darčekov” a teraz spoločnosť zverejnila aj svoju novú vianočnú reklamu. Ako všetky reklamy od Applu, aj tentokrát spoločnosť dokazuje, že je skutočne majstrom reklamy. Vianočná reklama z roku 2013 dokonca získala cenu Emmy.

Vianočná reklama 2015

Reklama je tento rok odlišná v tom, že Apple v nej neprezentuje portfólio svojich produktov ale ukazuje, čo jeho produkty dokážu. Na pomoc si tento rok vzal úžasného amerického hudobníka Stevieho Wondera, ktorý pomocou svojho Macbooku tvorí hudbu v aplikácií Garage Band a všetko mu uľahčuje funkcia Voice over.

Apple nám tento rok poodľahuje, že samotné zariadenie by nebolo tak dokonalým darčekom bez aplikácií a funkcií, ktoré sú súčasťou zariadení z Cupertina. O funkciách, ktoré uľahčujú život a sú dostupné skutočne každému – aj ľuďom s hedikepom.

So Steviem si zaspievala americká soulová speváčka Andra Day jeho vianočný hit z roku 1967 – Someday at Christmas.

Tak čo povieš na tohtoročnú reklamu? 🙂

About The Author

Volám sa Dávid, mám 19 rokov a som študentom posledného ročníka na strednej, kde študujem propagačnú grafiku. Aktívne sledujem všetky novinky okolo spoločnosti Apple približne od roku 2009, kedy som prvýkrát mal možnosť spoznať produkty z dielne Apple. Na webe svetapple.sk môžeš odomňa vidieť prevažne články a zaujímavosti zo zákulisia a histórie spoločnosti Apple. Členom redakcie som od októbra 2015. Konktaktovať ma môžeš na david.kidala@svetapple.sk . Moje motto: Stay Hungry, Stay Foolish! :)