Vianočná reklama so Steviem Wonderom

0

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a svoje o tom vie aj Apple. Pred nedávnom spustil svoju predvianočnú kampaň „Darček plný darčekov“ a teraz spoločnosť zverejnila aj svoju novú vianočnú reklamu. Ako všetky reklamy od Applu, aj tentokrát spoločnosť dokazuje, že je skutočne majstrom reklamy. Vianočná reklama z roku 2013 dokonca získala cenu Emmy.

Vianočná reklama 2015

Reklama je tento rok odlišná v tom, že Apple v nej neprezentuje portfólio svojich produktov ale ukazuje, čo jeho produkty dokážu. Na pomoc si tento rok vzal úžasného amerického hudobníka Stevieho Wondera, ktorý pomocou svojho Macbooku tvorí hudbu v aplikácií Garage Band a všetko mu uľahčuje funkcia Voice over.

Apple nám tento rok poodľahuje, že samotné zariadenie by nebolo tak dokonalým darčekom bez aplikácií a funkcií, ktoré sú súčasťou zariadení z Cupertina. O funkciách, ktoré uľahčujú život a sú dostupné skutočne každému – aj ľuďom s hedikepom.

So Steviem si zaspievala americká soulová speváčka Andra Day jeho vianočný hit z roku 1967 – Someday at Christmas.

Tak čo povieš na tohtoročnú reklamu? 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk