Video: Apple Lightning Dock už dorazil do Apple Store!

0
apple-lighting-dock-apple-store---titulná-fotografia---SvetApple

Tak ako sme ti včera písali, spoločnosť Apple práve dnes zaradila do svojej ponuky produktov aj celkom nové príslušenstvo Apple Lightning Dock, určený pre hodinky Apple Watch. Je to veľmi jednoduché. Na malú plastovú podložku, ktorá je na jednej strane hladká a na druhej drsnejšia s protišmykovou ochranou, položíš hodinky a tie sa ti vďaka prítomnosti nabíjačky začnú nabíjať. Celý proces vyzerá elegantne, pozri si video!

Apple Lightning Dock

Apple Lightning Dock je zariadenie určené predovšetkým pre tých, ktorí zvyknú mať vo svojich veciach maximálny poriadok a nestrpia nabíjanie luxusných hodiniek cez obyčajný kábel. Apple predstavilo omnoho elegantnejší spôsob, ktorý stojí 89$ a nabije nám hodinky tak, že ich len položíme na podstavec. Ten je len tak mimochodom okrúhleho tvaru a ako materiál je použitý kvalitný plast.

Z vrchnej strany je plast pomerne hladký, no akonáhle ho človek otočí na stranu druhú, nájde tu drsnejší povrch, aby sa podložka nešmýkala. Všetko to samozrejme môžeš vidieť aj na videu, ale pokiaľ nevieš po nemecky, asi sa budeš musieť spoľahnúť len na vizuálnu stránku, nakoľko ide o jediné video, ktoré zatiaľ nové príslušenstvo ukazuje!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk