Vieme ako prví: Apple predstavilo PowerBeats2 Wireless vo farbách Apple Watch!

0
Powerbeats2 Wireless-svetapple.sk

Spoločnosť Apple zdá sa prispôsobuje všetky svoje produkty, a výnimkou nie sú ani slúchadlá Beats, ktoré boli súčasťou minuloročnej akvizície spoločnosti. Dnes Apple predstavilo PowerBeats2 Wireless v nových farbách, ktoré sa dokonalo hodia k základnej edícii Apple Watch Sport. Hodinky aj slúchadlá sú totiž určené na športové účely a vďaka farbám ti budú dokonalo ladiť.

Nové farby

Hodinky Apple Watch priniesli niekoľko nových farieb. Teda nie samotné hodinky ale gumené náramky, ktoré si môžeš s hodinkami rôzne kombinovať. Práve tieto gumené náramky sa stali vo svete veľmi obľúbené a Apple si popularitu takýchto veselých farieb veľmi dobre uvedomuje. Preto predstavilo nové slúchadlá PowerBeats2 Wireless, ktoré sú určené predovšetkým na športové účely v nových farbách, ktoré sú prakticky rovnaké ako náramky pre hodinky Apple Watch.

Apple chcelo tieto hodinky a slúchadlá zladiť najmä kvôli tomu, že tieto dve veci si budú používatelia brávať na beh alebo iný šport so sebou. Na čo by ťahali svoj iPhone, keď v hodinkách dokážu bez neho prehrávať až 2GB rôznej muziky. Tieto slúchadlá si môžeš zakúpiť aj ty za 199$. Čo povieš, páčia sa ti?

Powerbeats2-apple-store

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk