Výmenný program chybných nabíjacích adaptérov od Apple!

0

Jedno slávne príslovie hovorí „Aj majster tesár sa utne“. Nespomínam ho náhodou! Apple totiž v 36 krajinách Európy spustilo výmenný program pre nabíjacie adaptéry.

O aké adaptéry sa jedná?

Jedná sa konkrétne o nabíjačky s kódovým označením Model A1300, ktoré sa pôvodne dodávali k iPhonom 3GS, 4 a 4S v období medzi septembrom a októbrom 2012. Vlastníci takýchto adaptérov môžu prísť do ktoréhokoľvek Apple Store alebo autorizovaného servisu, kde im ho bezplatne vymenia za úplne nový. Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach Apple. 

svetapple.sk

Výmena sa týka modelu s označením A1300, ktoré nájdete na zadnej strane adaptérov – svetapple.sk

Prečo sa však samotná výmena adaptérov koná?

Zaujímavosťou je to, že sa výmena nekoná napríklad v Amerike, ale len v 36 krajinách Európy, vrátane Slovenskej a Českej republiky. Apple argumentuje tým, že sa tieto adaptéry  môžu prehrievať, a tak spôsobiť ujmu na zdraví. A keďže  nechceme, aby sa niekto z vás zranil alebo aby takýto chybný adaptér spôsobil požiar,  odporúčame vám čo najskôr tieto adaptéry vymeniť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk