Vyšiel nový iTunes 12.3 s podporou iOS 9 a OS X El Capitan

0
titulná fotografia1 .11121

Popri iOS 9 a novej kontroveznej aplikácii “Move to iOS,” ktorá má uľahčiť prechod z Androidu na iPhone, Apple v týchto dňoch vydal ešte jednu podstatnú novinku. Tou je nová verzia iTunes s označením 12.3, ktorá so sebou nesie predovšetkým podporu iOS 9 a plnú optimalizáciu pre najnovšiu verziu OS X. El Capitan, ako sa najnovšia verzia počítačového operačného systému Applu volá, totiž už tiež klope na dvere a na stiahnutie by mala byť 30. septembra.

Snímka

Vylepšenia iTunes:

“Táto aktualizácia iTunes pridáva podporu pre iOS 9 a Windows 10. Táto aktualizácia zároveň obsahuje:

  • Riešenie problému, ktorý bránil objednávaniu skladieb zo zoznamu Nasledujúce
  • Opravu problému, pri ktorom sa niektoré stanice rádia nezobrazili v zozname Naposledy hrané
  • Riešenie problému, pri ktorom sa skladby označené ako Páči sa v iOS nezobrazili s rovnakým označením v iTunes

Táto aktualizácia zároveň obsahuje vylepšenia celkovej stability a výkonu.”

Okrem iného..

Medzi ďalšie novinky a zmeny vo vnútri novej verzie iTunes patrí napríklad vylepšenie sprístupnenia Apple Music pomocou VoiceOver , oprava chýb spojených s možnosťou radiť zoznam nadchádzajúcich skladieb, podpora dvojfázového overenia pri prístupe k Apple ID a mnoho ďalších. Jednou z podstatných zmien je aj to, že v iTunes sa už nedá iOS zariadenie obnoviť na verziu 8.4.

itune 12.3 - SvetApple.sk

iTunes 12.3 – SvetApple.sk

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk