Vyskúšajte si Apple Watch už dnes!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Aj napriek tomu,že hodinky Apple Watch, ktoré boli predstavené ešte v  septembri minulého roka, oficiálne nevyšli a neprišli do predaja, k dispozícií je nové interaktívne demo, ktoré vám ukáže, čo by ste mali od nových inteligentných hodiniek očakávať. Pozrite si nové rozhranie a aplikácie, ktoré budú dostupné pre Apple Watch!

Demo Apple Watch

Istí vývojári sa rozhodli, že nám umožnia vyskúšať si hodinky Apple Watch ešte predtým, než oficiálne vstúpia do predaja a to pomocou novej interaktívnej stránky demoapplewatch.com. Práve tu sa nachádza úplne nové demo, ich nové rozhranie, či niekoľko aplikácií. Celé ovládanie je vlastne veľmi jednoduché a malo by byť rovnaké, ako v prípade hodiniek od Jablkovej spoločnosti. K dispozícií budete mať menu s okrúhlymi aplikáciami, a dotykovú korunku. Pomocou dotykovej korunky sa vždy vrátite späť (v deme na ňu stačí kliknúť myšou). Okrem iného tu nájdete aplikácie, ako napríklad Instagram či iné, ktoré sú o niečo rozšírenejšie, a tak vám pomôžu nadobudnúť lepšiu predstavu o tom, čo v skutočnosti budete nosiť na svojich rukách!

Apple Watch-svetapple.sk

Apple Watch-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk