Vytvorte si náramok na Apple Watch s vlastným motívom!

0
Casetify náramok - svetapple.sk

Spoločnosť Apple uvedie na trh už o mesiac nové hodinky Apple Watch, ktoré majú byť veľkým lákadlom pre tých, ktorí jednoducho milujú módu. Spoločnosť pripravila tri verzie hodiniek, ktoré bude možné kombinovať s množstvom rôznych náramkov. Tie však budú pomerne drahé a ak nechcete za náramok zaplatiť viac, ako za samotné hodinky, budete odkázaný na výrobcov príslušenstva. Jeden taký sa objavil a dokonca vám za 50$ vyrobí aj náramok s vašim vlastným motívom!

Náramok s vlastnou potlačou

Pokiaľ sa pozrieme na to komplexne, Apple s príchodom iPhonu či iPadu tak trochu otvoril nové možnosti pre výrobcov ochranných puzdier, vzhľadom na to, že iPhony sa zvykli po nevinnom páde na zem rozbiť. Tento trend sa stal po čase úplne bežným a dnes si bez krytu nevie množstvo ľudí rady. Dnes prichádzajú Apple Watch a taktiež tvoria úplne nový trend. Tvoria trend náramkov, ktoré bude možné dostať ako „low-costové“ ale aj prémiové. Niekde v strede bude ponúkať svoje náramky firma Casetify, ktorá okrem iného vyrába aj kryty.

Najlepšie na tom celom je hádam fakt, že za 50$ sa môžte úplne odlíšiť. Ako? Jednoducho si navrhnete hodinky s vlastným dizajnom alebo lepšie povedané potlačou a všetko vás to výjde to%lko, ako by ste kupovali originálny, gumený náramok od Apple. Tento nápad sa nám veľmi páči a pokiaľ sa výroba podobných náramkov dostane aj na Slovensko, určite vyrobíme niekoľko s logom našej stránky!

Vaše originálne náramky si môžte tvoriť tu: www.casetify.com

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk