WWDC 2015: Vnútorné transparenty sú už nalepené!

0
Moscone Centre - svetapple.sk

Práce na príprave jednej z najväčších vývojárskych konferencií pokračujú a okrem toho, že sú už vonkajšie naozaj obrovské biele Apple logá takmer nalepené, dnes pribudli aj detaily v interiéri Moscone centre, kde sa bude celá konferencia odohrávať. Pozri sa na nové naozaj mohutné plagáty, ktoré tu spoločnosť Apple len dnes ráno nalepila. Všetko sa samozrejme nesie v duchu iOS 9 a OS X 11!

Vnútorné transparenty

Ako poznáme Apple, tak si nedáva záležať len na svojich produktoch, ale aj na tom, ako ich predstavuje a ako celá udalosť pôsobí vcelku. Práve k tomu patrí napríklad vylepovanie obrovských plagátov, ktoré ti na každom jednom kroku pripomínajú o akú spoločnosť ide a aký produkt má byť predstavený. Vzhľadom na to, že WWDC je predovšetkým o iOS a OS X, Apple zvolilo farebnosť a rôzne geometrické tvary (žeby tvary nových ikoniek?).

Obrovské plagáty sa už nachádzajú v Moscone Centre - svetapple.sk

Obrovské plagáty sa už nachádzajú v Moscone Centre – svetapple.sk

Tú samozrejme aplikovalo nielen na svojich pozvánkach ale aj na plagátoch, ktoré sa nachádzajú vo vnútri celej budovy. Je teda vidno, že Apple na celej akcii starostlivo pracuje, aby bola vo finále lepšia, ako tá predošlá. Lebo toto je jediný spôsob ako sa dostať k dokonalosti!

Obrovské plagáty sa už nachádzajú v Moscone Centre - svetapple.sk

Obrovské plagáty sa už nachádzajú v Moscone Centre – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk