Zábavný unboxing hodiniek Apple Watch!

0
Unboxing Apple Watch - svetapple.sk

Na svete je naozaj obrovské množstvo rôznych unboxing videí, ktoré vám okrem prvých dojmov z produktu prinesú aj to, čo sa v skutočnosti nachádza v balení daného produktu a teda to, čo od neho môžme očakávať. Výnimkou neboli ani Apple Watch, ktorých prvé unboxing videá sledoval naozaj celý svet. Neskôr sa však začalo objavovať množstvo ďalších, ktoré neboli ničím zaujímavé. Vlastne až doteraz. Unboxing, ktorý síce musel dať námahu no výsledok stojí za to!

Unboxing Apple Watch

V súčasnosti je veľmi ťažké presadiť sa v takmer každom jednom odvetví. Prečo? Ľudia chcú vidieť originalitu a tá tu už poväčšine nie je, čím sa stráca akési čaro. To isté platí aj pri videách, kde je veľmi dôležitá originalita a rovnako aj kreativita. Tento chlapík mal však obe v nadpriemernom množstve a vytvoril skvelé video, vďaka ktorému si môžte pozrieť unboxing Apple Watch z trošku iného pohľadu. Aj keď mu asi natočenie podobného videa chvíľu trvalo, výsledok určite stojí za to a preto by ste nemali váhať a mali by ste si ho pustiť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk