Zaujímavý koncept interiéru iCar!

0

Je naozaj veľmi ťažké predpokladať, či Apple v skutočnosti vyvíja nejaký automobil. Všetko nahráva tomu, že áno, no pokojne môže ísť o mylné informácie. Zatiaľ teda nemáme o Apple iCar alebo projekte Titan, ako sa vraj v Apple nazýva, žiadne oficiálne informácie. Každopádne to otvára ruky dizajnérom a konšpirátorom, ktorí môžu vytvárať rôzne koncepty. Tento interiér iCar je jedným z tých zaujímavejších!

Interiér iCar

Povedzme si na rovinu tento koncept nie je tým najlepšie spracovaným konceptom, aké sme mali kedy možnosť vidieť, no za to dokáže pekne vysvetliť myšlienku autora, ktorý si predstavil to, ako by mohol vyzerať hypermoderný interiér vozidla od Apple. V prvom rade by sme mohli zabudnúť na veci ako ovládacie prvky, všetko by sa premiestnilo do virtuálnej palubnej dosky, ktorá by sa navyše mohla vysúvať čí by na nej bolo možné o čosi pohodlnejšie sledovať nejaký film v prípade, že vozidlo práve stojí na mieste.

Rovnako tak sa nám páči aj myšlienka volantu, ktorý vyzerá skôr ako akýsi Joystick, do ktorého si človek môže bez akýchkoľvek riešení pridať svoj iPhone, čím by mal mať všetky informácie „z prvej ruky“ koncept to je teda určite zaujímavý ale ako všetci dobre vieme, pomerne nereálny. Veď posúď sám!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk