ZĽAVA NA TENTO TÝŽDEŇ 25.4-1.5.2016

0
akcia-tyzden.25---titulná-fotografia---SvetApple

Tak ako sme už niekoľko krát priniesli zľavu na určitý produkt z ponuky e-shopu iphonedoplnky.sk. Tak v tom stále pokračujeme. Aj dnes budeš mať možnosť ušetriť na nejakom praktickom príslušenstve, ktoré sa ti môže hodiť napríklad do auta či na stôl. Ako už asi tušíš, pôjde o držiaky kompatibilné s iPhonom. Všetko toto príslušenstvo platí pri použití tohto kódu: XLX25  so zľavou príjemných 15%. Pokiaľ teda niečo podobné hľadáš, ponuku zľavnených produktov nájdeš priamo tu!

Externé batérie Xqisit

Asi každému jednému z nás sa už stalo, že sa mu niekedy v priebehu dňa či noci vybil jeho milovaný iPhone. Viem, kedysi ľudia žili aj bez toho, ale dnes je nabitý telefón veľmi dôležitá vec. Ľudia pomocou neho komunikujú, majú v ňom kalendár či pripomienky. Bez tohto by sa mohol nejednému podstatne skomplikovať život, samozrejme hovoríme o vybití.

Našťastie je ale rok 2016 a my už poznáme technológiu externých batérií. Práve tieto kompaktné nabíjačky dokážu nabiť telefón do plna a človek nemusí nosiť zbytočné káble a hľadať zásuvku. Vynikajúca vec, avšak kde takéto niečo kúpiť lacno a rýchlo? No predsa u nášho partnera iphonedoplnky.sk. Práve tu si dnes môžeš uplatniť zľavu 15% na jednu z týchto nádherných nabíjačiek. 

Majú ju hneď vo viacerých farbách a každá má kapacitu 2600 mAh. Pre porovnanie iPhone 6S má cca. 1800. mAh a model 6S Plus cca 2700 mAh. Ak máš teda väčší z dvojice modelov, nemusíš sa báť, nabiješ ho takmer doplna. Ak máš teda záujem o externú batériu aj ty, určite navštív vyššie spomínaný e-shop, okrem skvelého produktu a prístupu dostaneš aj príjemnú zľavu! 

Batéria - svetapple.sk

externá batéria - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk