Zložka v zložke, iOS 9

0

Apple je bojovníkom proti rôznym veciam, ktoré sa mu nepáčia, ale používatelia by ich už dlhé roky chceli. Tak napríklad taký väčší displej a dokonca 5,5″. To je jednoducho šialenstvo, poprípade šok po 3,5 a 4″ iPhonoch. Nejde tu však len o HW ale aj o SW. Veľa ľudí by si totiž možno chcelo vytvárať zložku v zložke, no iPhone im to nedovoľuje. Minimálne pokiaľ nemajú nainštalovanú verziu iOS 9.0.2 s chybou, s ktorou to ide!

Zložka v zložke

Zložka v zložke by podľa všetkého nebol žiaden problém, ale zrejme by to nevyzeralo až tak dobre ako sa to páči spoločnosti Apple, a tak zostávame už od predstavenia IOS 4 bez tejto možnosti (v iOS 4 sme po prvýkrát uvideli zložky). iOS 9.0.2 má ale podobnú chybu, aká sa kedysi objavila aj pri iOS 7. Je v ňom možné vytvoriť si zložku v zložke. Funguje to žiaľ iba dovtedy, dokým používateľ neurobí náhodný reštart zariadenia. Vtedy sa zložka automaticky vymaže. Pozri sa na to, ako si ju môžeš na svojom iPhone urobiť aj ty!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk