Zlúčenie s Beats Music? To je budúcnosť iTunes

0
Beats Music pravdepodobne splynie s iTunes

Čo sa stane s iTunes a akú rolu v tom bude hrať Beats Music?

Beats Music splynie s iTunes

Pred pár mesiacmi Apple kúpilo spoločnosť, ktorá vyrába štýlove slúchadlá – Beats by dr.Dre. Súčasťou akvizície bola aj relatívne mladá hudobná služba Beats Music. Už od ohlásenia nákupu si mnoho fanúšikov kladie otázku, čo sa stane s hudobnou službou Beats Music. Apple nám na túto otázku doposiaľ neodpovedal, avšak podľa Wall Street Journal by mala služba splynúť s iTunes.

Podľa zdroja blízkeho spoločnosti „Apple prerába Beats Music a plánuje ju budúci rok znova spustiť ako časť služby iTunes“

Toto je očakávaný vývoj služby, keďže dáva podstatne väčší zmysel jednoducho integrovať službu do iTunes a iTunes radio, čo sa zhoduje aj s najnovšími správami. Je na mieste spomenúť aj fakt, že digitálne predaja na iTunes od začiatku roka spadli o 13% celosvetovo. Apple sa pripojil do sveta streamovanej hudby až trochu neskôr ako ostatní, ale integrácia Beats Music môže službu iTunes Radio posunúť na úplne nový level a spraviť z neho podstatne vačšiu službu, čo bude spoločnosť potrebovať aby sa udržala na trhu streamovanej hudby.

About The Author

Spoluzakladateľ svetapple.sk, mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Majiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.