3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Rinnegan

Ak máš poruchu videnia – farbosleposť, tak je to ideálna aplikácia pre teba. Pomocou fotoaparátu v tvojom iOS zariadení, táto aplikácia vie zmeniť farbu, ktorú nemôžeš vidieť s inou, ktorú tvoje oko vie zaznamenať, a to všetko v reálnom čase!

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Nuclear Hipster

Ďalšia aplikácia sa úplne vymyká z prírodných zákonov. V hre Nuclear Hipster budeš jazdiť na robotickom dinosaurovi, s ktorým budeš prekonávať rôzne prekážky na ceste v postupe ďalej. Tento postup ti budú zabraňovať rôzne zmutované zvieratá, ako napríklad žralok s chápadlami.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Star Rover

No a nakoniec tu máme niečo pre milovníkov nočnej oblohy. Ak patríš medzi nich tak si určite stiahni aplikáciu Star Rover, ktorá pozorovanie hviezd posunula na úplne iný level. Jednoducho svoje iOS zariadenie natočíš na večernú oblohu a aplikácia ti ukáže ako sa daná hviezda volá alebo aké súhvezdie sa nad tebou nachádza.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk