3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES V ZĽAVE

0

V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu so zľavou. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Náš dnešný rebríček začneme jednou časťou zo známej série GTA. Hra Grand Theft Auto: Chinatown Wars je rovnaká ako všetky GTAčka – jednoducho musíš plniť misie, zabíjať protivníkov a kradnúť čo ti príde pod ruku. Grand Theft Auto: Chinatown Wars má ešte starú 2D grafiku. Možno práve tým ťa zaujme.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Talisman Prologue

Ďalej tu máme niečo pre milovníkov stolných hier. Ak aj ty patríš medzi nich tak si určite musíš stiahnuť hru Talisman Prologue. V tejto hre budeš zachraňovať princezné unesené drakmi, bojovať s lesnými tvormi či stretávať magické stvorenia. Záleží len na tebe, čím sa staneš a aký ťa čaká osud.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. GYM Athlete

No a nakoniec tu máme niečo pre tých, ktorí radi cvičia a chcú si zlepšiť svoju fyzickú kondíciu. Aplikácia GYM Athlete ti v tom pomôže. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť pozrieť množstvo cvikov, ktoré ti môžu pomôcť dosiahnuť tvoju vysnívanú postavu. Všetko čo odcvičíš si budeš môcť následne zapísať do aplikácie, aby si videl pokrok alebo pokles.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk