3 aplikácie, ktoré sú dnes v ZĽAVE

0

V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu so zľavou. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Frontline: Road to Moscow

Na začiatok tu máme niečo pre tých, čo sú fanúšikmi vojnových hier. V hre Frontline: Road to Moscow sa vcítiš do kože nemeckého veliteľa, ktorý so svojim vojskom ide zaútočiť na Rusko.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Dragon Hills

Druhá hra v našom rebríčku je skvelý zabíjač času. V hre Dragon Hills bude tvojou úlohou vrátiť úder nepriateľskému vojsku, ktoré zaútočilo na nevinnú princeznú, ktorá teraz prahne po odplate a smrti. Hra ti ponúka veľký herný svet.

The App ID is not recognized. 🙁 #wpappbox

3. Hell: Fight for Gilrand

Ťahová taktická stratégia vo fantasy svete menom Hell: Fight for Gilrand. Bitky povedieš za ‘Order of Radiance’ alebo ‘Demons of Hell’. Hra dokonca podporuje multiplatformový multiplayer medzi iOS zariadeniami a PC. Obsahuje navyše aj hernú kampaň s 20timi úrovňami.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk