3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Eazy Reminder

Dnešná prvá aplikácia je veľmi zaujímavá. Eazy Reminder je inak spracovaný kalendár alebo zápisník. Rýchla a ľahká cesta k vytváraniu pripomienok. Zaznamenaj si svoje každodenné úlohy za pomoci svojho hlasu. Jednoduché pridávanie úloh a možnosť vyberania rôznych tónov pripomienok.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Color of Life

Ďalej tu pre teba máme fotoeditor, aký som ešte nevidel. Color of Life ti umožňuje použiť niekoľko foto filtrov naraz. Jednoducho si vyberieš medzi rôznymi filtrami a aplikuješ ich na svoje snímky. Color of Life ti ponúka veľmi veľa filtrov a možností úprav tvojich fotiek.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Wall Race

A nakoniec sme si pripravili aplikáciu pre tých, ktorí sú fanúšikmi rýchlosti a pretekov. Wall Race je zábavnou závodnou hrou, ktorá ťa jednoducho strhne a už nepustí. Skús si zapretekať s ostatnými autami a lám aj rôzne rýchlostné rekordy.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk