3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Wind Tunnel

Dnešná prvá aplikácia je trochu iná od ostatných. Ak sa zaujímaš o to, ako prúdi vzduch okolo rôznych predmetov tak tu máme niečo pre teba. Aplikácia Wind Tunnel ti dáva možnosť vyskúšať si ako vietor prúdi okolo predmetov.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Stellar Wars

Ak máš rád sci-fi a bojové hry, tak tu máme niečo pre teba. V hre Stellar Wars bude tvojou jedinou úlohou obrániť svoje jednotky robotov. Hra má pre teba pripravených veľa levelov, kde každý je obtiažnejší ako ten druhý.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Stackables for iPad

A nakoniec tu máme niečo pre tých, ktorí si radi upravujú svoje fotky. Aplikácia Stackables for iPad ti ponúkne rôzne možnosti úpravy tvojich fotografií. V ponuke budeš mať množstvo filtrov a iné rôzne možnosti úpravy.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk