3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Bailey ‘s sketching App

Na začiatok tu máme niečo pre tých, čo radi kreslia. Bailey’s sketching App ti ponúka jednoduchú a zároveň krásnu možnosť, ako zachytiť vaše nápady. Túto aplikáciu môžeš využiť na skicovanie a maľovanie farebných kresieb.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Where to Eat

Nech si kdekoľvek na svete, tak aplikácia Where to Eat ti pomôže nájsť cestu k najbližšej reštaurácii. Jednoduchá a prehľadná aplikácia, ktorú si môžeš prispôsobiť podľa svojich nárokov a potrieb. Ku každej reštaurácii, ktorú ti aplikácia ukáže je napísané hodnotenie.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. TripRider

Naplánuj si tvoj výlet s aplikáciou TripRider. Organizuj tvoje cestovné plány, zdokumentuj tvoj výlet, zdieľaj tvoje spomienky a uchovávaj všetky detaily na jednom mieste.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk