3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Alarmr Pro

Dnešná prvá aplikácia v našom rebríčku je asi naozaj na všetko. Aplikácia Alarmr Pro ti okrem pekne spracovaného budíku ponúka aj iné možnosti. Ako napríklad sledovanie počasia, svetového času stavu tvojej baterky a ešte rôzne iné možnosti.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Mahjong Artifacts

Druhá aplikácia v našom rebríčku je pre tých, ktorí radi hrajú stolové hry alebo si radi občas potrápia svoje mozgové závity. Hra Mahjong Artifacts ako už názov hovorí bude celá o známej japonskej hre Mahjong. Hra ti ponúkne množstvo levelov a hlavne veľa zábavy.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Sunburn!

No a na koniec tu pre teba máme zaujímavú hru Sunburn!. Hra je založená na fyzikálnych vlastnostiach takže sa pri nej možno aj niečo naučíš. V hre bude tvojou úlohou spájať astronautov a dostať ich do bezpečia. O zábavu budeš mať určite na dlhý čas postarané keďže hra Sunburn! ti ponúkne veľké množstvo levelov.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk