3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0
3 app zadarmo

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Cloud Hub

Cloud Hub je prehľadnou čítačkou dokumentov a správcom pre iOS platformu. Umožní ti sťahovať a uploadovať súbory z cloudových služieb (Box, Dropbox, Drive, iCloud). So všetkými súbormi, ktoré máš uložené v aplikácii, môžeš manipulovať, premenovávať ich alebo odstraňovať. Môžeš si prezerať všetky bežné súbory ako PDF, PNG, JPG, MP4, iWork, MS Office a ďalšie. Svoje súbory môžeš zdieľať aj cez sociálne siete.

2. Translate Safari

Translate Safari je praktickou nadstavbou pre Safari. Táto aplikácia ti umožní ľahko preloží a nahlas prečíta zvolenú webovú stránku v Safari. Aplikácia zahŕňa veľké množstvo podporovaných cudzích jazykov a automaticky ti ukáže originál a aj preloženú stránku. TranslateSafari vie nahlas čítať vo viac ako 30 svetových jazykov a skvelou správou je, že číta aj v slovenskom jazyku!

3.Photo Wonder

No a na koniec tu pre teba máme aplikáciu, ktorá sa už raz v našom rebríčku umiestnila.Photo Wonder je výkonný foto editor, ktorý ponúka prehľadné užívateľské rozhranie, ktoré bolo vytvorené pre rýchlu editáciu tvojich snímok. Aplikácia automaticky ukladá tvoj pokrok v editácii, takže môžeš kedykoľvek zatvoriť aplikáciu a pokračovať kedykoľvek sa ti zachce. S Photo Wonderom budeš mať úplnú slobodu pri úprave tvojich snímok za pomocou filtrov, efektov, farieb, rámčekov a fontov.

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.