3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

1
3 app zadarmo

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Dnes tu pre teba máme množstvo zaujímavých hier. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Thai Box Fighting Championship 3D

Na začiatok tu máme niečo pre tých, ktorí sú milovníkmi bojových umení. V hre Thai Box Fighting Championship 3D sa v cítiš do role profesionálneho zápasníka thajského boxu. Tvojou úlohou bude poraziť všetkých protivníkov a dostať sa až na vrchol. Hra ti ponúkne veľa zaujímavých efektov ku rôznym kopom a úderom.

2. Critical Strike CS GO:Sniper Shooter

Ďalej tu je zas niečo pre milovníkov strielačiek. V hre Critical Strike CS GO:Sniper Shooter budeš chodiť po rôznych mapách a snažiť sa zneškodniť všetkých tvojich protivníkov. Mne osobne hra Critical Strike CS GO:Sniper Shooter veľmi pripomína kultovú hru Counter-Strike.

3. Splash Lab

No a nakoniec tu máme ešte peknú fotoaplikáciu pre tých, ktorí si radi upravujú a rôzne ozvláštňujú svoje fotky. Konkrétne ti táto aplikácia ponúkne možnosť upraviť si svoju fotku tak,  že pôvodnú fotku premení na čiernobielu a ty si potom následne môžeš vybrať, ktorú časť chceš mať v popredí a tú zvýrazniť rôznymi farbami.

 

 

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.

  • megapixelz

    Do you happen to make application or games, one in English and for Android? Thanks in advance.