3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Samosa : Runner Gunner

Na začiatok tu pre teba máme tak inak spracovanú strielačku. V hre Samosa : Runner Gunner budeš jazdiť so svojim autom a zabíjať všetkých, ktorí ti budú brániť v tvojom postupe. Z každej strany sa na teba môžu vyrútiť rôzne zmutované zvieratá. Svoje vozidlo si budeš môcť rôzne vylepšovať za nahraté body, aby si mohol nepriateľov rýchlejšie likvidovať. Na konci každého na teba čaká BOSS.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. The Martian

Ak si bol v kine alebo sa aspoň pohybuješ vo svete najnovších filmov, určite ti niečo hovorí najnovší film Marťan. Teraz podľa tohto filmu urobili aj hru The Martian. Pomocou tejto hry sa vcítiš do kože hlavného hrdinu.  Hra ti bude posielať rôzne upozornenia o tvojom životnom stave a ty sa musíš jednoducho len snažiť prežiť.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. DreamZ

No a nakoniec tu máme niečo pre tých, ktorí majú problémy so spánkom. Pomocou aplikácie DreamZ sa to môže všetko zmeniť. Aplikácia bude počas noci sledovať tvoj spánok a ráno si môžeš pozrieť v akej časti noci si spal najtvrdšie alebo najefektívnejšie. Aby sa ti lepšie zaspávalo, aplikácia ti ponúka množstvo upokojujúcich tónov a piesní.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk