3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Moto Hero

Na začiatok tu máme niečo pre fanúšikov motocrossu. V hre Moto Hero budeš pretekať na motorke a prekonávať rôzne prekážky. Každý level je niečim ťažší a ťažší. Za nahraté body si budeš môcť svoju motorku alebo jazdca rôzne vylepšovať.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Tower in the Sky

Ďalej tu máme niečo pre tých, ktorí si radi potrápia svoju hlavu. V hre Tower in the Sky budeš musieť ochrániť svoj hrad pred zlými útočníkmi. To môže znieť jednoducho, no opak je pravdou. Každý level má vyššiu náročnosť.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Forever Lost: Episode 1 HD

Ak rád riešiš rôzne hádanky a patríš medzi ľudí, ktorí majú v obľube detektívky a objavovanie pravdy tak si určite stiahni hru Forever Lost: Episode 1 HD. Skús hľadaním rôznych nápovied a predmetov dojsť až ku správnemu záveru. Hra má peknú 3D grafiku a úplne ťa pohltí.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk