3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Wonderoom

Wonderoom je výkonný foto editor, ktorý ponúka prehľadné užívateľské rozhranie, ktoré bolo vytvorené pre rýchlu editáciu tvojich snímok. Aplikácia automaticky ukladá tvoj pokrok v editácii, takže môžeš kedykoľvek zatvoriť aplikáciu a pokračovať kedykoľvek sa ti zachce. S Wonderoom budeš mať úplnú slobodu pri úprave tvojich snímok za pomoci filtrov, efektov, farieb, rámčekov a fontov.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Audio Tool

Audio Tool ti ponúka možnosť pridávať, vymazať a extrahovať audio z tvojich videí a Live Photos. Táto aplikácia je výkonný audio nástroj, ktorý ti umožní poradiť si s nevhodným audiom, umožní ti pridávať pesničky ako hudbu na pozadí, znížiť celkové audio, zmeniť začiatok audia a mnoho ďalšieho.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3.  Reduce

Zmeň veľkosť svojich fotografií s praktickou aplikáciou Reduce. Táto aplikácia ti umožní exportovať obrázky, ktoré sú priamo optimalizované pre akúkoľvek webovú stránku. Ľahko zadaj limit rozmeru a veľkosť fotografie a Reduce určí, aká bude najlepšia kvalita fotografie. S touto aplikáciou prestaneš bojovať so snímkami, ktoré sú príliš veľké na to, aby si ich kamkoľvek nahral.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk