3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0
3 app zadarmo

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Wonderoom

Wonderoom je výkonný foto editor, ktorý ponúka prehľadné užívateľské rozhranie, ktoré bolo vytvorené pre rýchlu editáciu tvojich snímok. Aplikácia automaticky ukladá tvoj pokrok v editácii, takže môžeš kedykoľvek zatvoriť aplikáciu a pokračovať kedykoľvek sa ti zachce. S Wonderoom budeš mať úplnú slobodu pri úprave tvojich snímok za pomoci filtrov, efektov, farieb, rámčekov a fontov.

2. Audio Tool

Audio Tool ti ponúka možnosť pridávať, vymazať a extrahovať audio z tvojich videí a Live Photos. Táto aplikácia je výkonný audio nástroj, ktorý ti umožní poradiť si s nevhodným audiom, umožní ti pridávať pesničky ako hudbu na pozadí, znížiť celkové audio, zmeniť začiatok audia a mnoho ďalšieho.

3.  Reduce

Zmeň veľkosť svojich fotografií s praktickou aplikáciou Reduce. Táto aplikácia ti umožní exportovať obrázky, ktoré sú priamo optimalizované pre akúkoľvek webovú stránku. Ľahko zadaj limit rozmeru a veľkosť fotografie a Reduce určí, aká bude najlepšia kvalita fotografie. S touto aplikáciou prestaneš bojovať so snímkami, ktoré sú príliš veľké na to, aby si ich kamkoľvek nahral.

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.