3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0
3 app zadarmo

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. GoodWeather

Na začiatok tu máme niečo pre tých, ktorí chcú vedieť podrobne, aké bude počasie. Ak patríš medzi nich tak aplikácia GoodWeather je pre teba ako stvorená. Jej sympatický design ťa hneď osloví. Táto aplikácia ti dá každodenne podrobné informácie o počasí, vetre, tlaku a ostatných dôležitých informáciach.

2. Tales from the Dragon Mountain

Ďalej máme v našom dnešnom rebríčku zaujímavú adventúru. V hre Tales from the Dragon Mountain budeš chodiť po zaujímavo spracovanom fantasy svete a hľadať rôzne predmety. Keď ich nájdeš všetky, posunie ťa to do ďalšej úrovne hry. Tak si ju stiahni a objav celý fantasy svet.

3. WidgeTunes

No a na koniec tu máme niečo pre milovníkov hudby. Ak chceš prehľadnejšie a jednoduchšie listovať v tvojom playliste, tak si určite stiahni aplikáciu WidgeTunes. Zjednoduší ti ovládanie a ty budeš môcť mať väčší pôžitok z hudby. Aplikácia je tiež aj pre Apple Watch.

WidgeTunes
Price: 1,99 €
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot
  • WidgeTunes Screenshot

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.